Prodej rodinného domu, 193 m²

Počapská 230, Březnice

1.990.000 Kč 

 

O nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 a užitné ploše 193 m2 se zahradou a dvorkem o výměře 438 m2.
Dům, postavený kolem r. 1900, je sice obyvatelný, ale potřebuje celkovou rekonstrukci.
V přízemí se z dlouhé chodby 19,5 m2 vstupuje do dvou místností 12,5 a 13 m2 a koupelny 10 m2. Odtud je též přístupný dvorek za domem. Na něm jsou umístěny dvě kůlny.
Uvnitř domu, na konci chodby, vystoupáme po širokém dřevěném schodišti do dalšího patra. Zde se nachází prostorná kuchyně s jídelnou 15 m2, dále je zde velký obývací pokoj 22 m2 a také další ložnice 9 m2. Z chodby 12,5 m2 je dále přístupná pavlač vedoucí nad dvorkem a odtud se také vstupuje na zahradu 438 m2, která je položena výše nad dvorkem, kde je opěrná kamenná zeď.
Na zahradě nalezneme ovocné stromy a také funkční udírnu. Je odtud krásný výhled na dominantu města a díky orientaci na JV je zde též dostatek slunečního svitu.
Na 3. podlaží domu se rozprostírá velká půda 71 m2, která přímo vybízí k úpravě na další obytné patro. Jsou zde klasické dřevěné trámy a střecha je kryta pálenými taškami. Konstrukce budovy je zděná a kamenná. Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva. Plyn zde není. Voda je přivedena veřejným vodovodem a odvedena kanalizací. Teplou vodu ohřívá boiler. Elektřina je zde 230 V s nočním proudem.
Podlahy jsou kombinací plovoučky, PVC a koberce. V Kuchyni je novější kuch. linka. Dále je zde satelit.
Dům je částečně vlhký, a proto při opravě chodníku byla provedena izolace této stěny a také izolace štítu. Na této straně byla též vyměněna okna za plastová, která velmi dobře izolují hluk od silnice.
Parkovat je možné v přilehlých ulicích cca 100 m od domu.
Dům se nachází v centru města Březnice, 1 min. chůze od náměstí. Je zde veškerá občanská vybavenost. V docházkové vzdálenosti je síť obchodů a služeb, ZŠ, MŠ, pošta, zdravotní středisko atd. Díky vlakovému a autobusovému nádraží je zde dobrá dostupnost do Příbrami, Prahy, Písku či Strakonic. Dálnice D4 je vzdálena 13 km a v Praze jste za 50 min.
Město Březnice je turisticky atraktivní díky krásnému renezančnímu zámku, kamennému mostu a také židovské synagoze. Je zde spousta zeleně a také sportovního vyžití. Vyhlášené jsou zejména tenisové kurty s krytými halami a také fotbalový stadión z filmu Zátopek sousedící se skateparkem a plaveckým bazénem.
Doporučujeme k prohlídce. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N99145.

Prodávající makléř

Mgr. Olga Procházková

Realitní makléř
NEXT REALITY Lužiny
Štefánikova 248/32
150 00 Praha - Smíchov

Telefon: 800 700 099