Finanční služby

Jednou z velmi oblíbených služeb naší kanceláře jsou finanční služby a servis. Poradíme vám se vším ohledně financování, hypotéky, či právního servisu.

Hypoteční poradenství

Zvažujete koupi vlastní nemovitosti, nebo jen chcete pomoci s financováním investičního záměru? Ozvěte se nám a my vám rádi pomůžeme.

Právní servis

V případě, že si nevíte rady s papírováním ohledně nemovitostí, nájemníků a pojištění, rádi vám poradíme a vše vyřešíme za vás.

Pomoc při finančních potížích

Dostali jste se do potíží? Žádný strach, to se může stát komukoliv. Naši odborníci vám s radostí pomohou a pokusí se vám ulehčit vaši situaci.

Zápis na katastr

Nevíte, jak to chodí na úřadech, ale potřebujete provést úpravy v katastru nemovitostí? Obraťte se na náš tým a vyřešte vše s chladnou hlavou.

Nejlepší hypotéka

Zvažujete vlastní bydlení a rádi byste využili hypotéku pro jeho financování? Naši odborníci vám s radostí poradí a pomohou vám vybrat z těch nejlepších nabídek tak, abyste se do budoucna s hypotékou nemuseli trápit.

Proč vybrat nás?

V našem týmu je několik zkušených odborníků, kteří vám rádi pomohou s čímkoliv ohledně financí a právního servisu. Ať už se jedná o financování investičního záměru, sloučení půjček, nebo získání hypotéky na vlastní bydlení, neváhejte se na nás bez starostí obrátit.